background

Uluslararası Ofis Taşıma Hizmeti

Uluslararası Ofis Taşıma

Günümüzde inşaatın gelişmesi sonucunda ortaya çıkan plaza iş merkezlerinin doğurduğu sonuçlardan biride ofis taşımacılığıdır. Firmalar normal apartman dairelerinde bulunan ofislerini artık plazalara taşımaktadır. Genellikle ofis taşıma bu nedenlerden dolayı gerçekleşmiş olsa da başka nedenlerden dolayı da bu hizmet gerçekleşebilmektedir.
Her sektörün öde gelen isimleri bulunurken ofis taşıma sektörünün öncülerinden biride İstanbul Uluslararası nakliyat firmasıdır. 1985 yılından bu yana kesintisi olarak hizmet veren firmamız müşteri istekleri doğrultusunda iş yaparak önde gelen isimlerden biri olmuştur. Dededen toruna bu işi yapan firmamız son derece köklü ve tecrübelidir. Tamamen yasal olarak hizmet veren firmamız korsan taşıma hizmetleri veren firmalardan uzak durmanızı son derece tavsiye etmektedir. Nedeni ise bu firmaların yasal olmaması ve verdiği hizmetin sigorta/kasko ve ne olduğu belli olmayan kişiler olmasıdır. Yaratacağı sebeplerden en önemlisi de ofis eşyalarının zarar görebilmesi durumunda sigorta ve kaskonun olmamasıdır. Firmamızın bütün hizmetleri sigorta – kaskolu bir şekilde vermesidir. Bunun avantajı da taşıma esnasında oluşabilecek maddi hasarların sigorta kapsamınca firmamız tarafından karşılanmasıdır.

ofis tasıma

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uluslararası ofis taşımacılığı hizmeti veren yüzlerce hatta binlerce firma bulunmaktadır. Bu kadar çok nakliyat firması arasından neden bizi tercih etmelisiniz? Bizi seçmenizin en önemli nedenlerinden biride müşteriye verdiğimiz önemdir. Verdiğimiz hizmetlerin tamamını müşterimizin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Bu özelliğimiz bizi diğer firmalardan bir adım önde tutuyor. Buna ek olarak ofis eşyalarınızı kendi eşyamızı taşır gibi taşıyoruz. İşimizi severek yapmamız sonucunda kalite kaçınılmaz bir hale dönüşüyor. Uluslararası ofis taşımacılığı işleminizi gönül rahatlığıyla bizlere bırakabilirsiniz.

Ofisinizi Dilediğiniz Noktaya Ulaştıralım

İstanbul başta olmak üzere ülkemizin birçok noktasında uluslararası taşımacılık hizmeti veren firma yer almaktadır. Ancak çalışmak istediğiniz firmanın tecrübesini ve referanslarını iyi araştırmalısınız. Aksi takdirde birçok problemle karşı karşıya gelebilirsiniz. Firmamız ofisinizi uluslararası taşıyarak dünyanın dilediğiniz noktasına hızlı ve güvenilir bir biçimde taşımaktadır.
Profesyonel ekibimiz ofisinizdeki eşyaları toplar ve özel ambalajlama teknikleri kullanarak paketleme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra dünyanın dilediğiniz noktasına ulaştırmak için hava yolu, deniz yolu ve kara yolu seçeneklerinden uygun olanı ile taşımacılığını sağlar. Artı olarak yeni ofisinize eşyalar taşındıktan sonra bütün kurulumlarını gerçekleştirerek çalışmaya hazır bir hale dönüştürülür. Ofis taşımacılı işleminizin hangi yolla yapılacağı almak istediğiniz hizmete bağlı olarak farklılık göstermesinden dolayı bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

ofi nakliye

Ofis Taşıma İşlemi Nasıl Yapılıyor?
Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde adresinize ekspertiz amacıyla ücretsiz olarak profesyonel ekiplerimiz yönlendirilmektedir. Adrese yönlendirilen ekipler ofiste yer alan eşyaları inceleyerek nasıl bir yol izleneceği hakkında bilgi sahibi olur ve bir fiyat teklifi sunar. Müşteri bu teklifi kabul ettiği takdirde uluslararası ofis taşıma hizmeti başlamış olur. Belirlenen tarihte profesyonel ekibimiz adrese yönlendirilir ve eşyaları cinsine bağlı olarak paketleme işlemleri gerçekleştirilir

ve varılması hedeflenen noktaya ulaşması için nakliyat aracına yüklenir. Ofis eşyaları dünyanın dilediğiniz noktasına ulaşmasından sonra yenide kurulumları sağlanır ve çalışma alanı yeniden oluşturularak hizmet sonlandırılır. Taşıma öncesi sigorta – kasko ve eşya listesi müşteriye elden teslim edilmektedir.