background

Uluslararası Parça Eşya Taşıma

Uluslararası Parça Eşya Taşıma

Uluslararası taşımacılık hizmeti veren firmaların başında yer alan İstanbul uluslararası nakliyat, 35 yıldır kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Günümüzde uluslararası parça eşya taşıma hizmeti veren birçok lojistik firma yer almaktadır. Ancak bu hizmeti veren firmaların birçoğu tecrübesiz ve deneyimsiz olması nedeniyle birçok insan m mağdur olmaktadır. Bu sebepten dolayı çalışmak istediğiniz firmayı özenle seçmenizi önermekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Yıllardır kaliteden ödün vermeden verdiğimiz uluslararası parça eşya taşımacılığı hizmetinde bizi tercih etmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Bu nedenlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Profesyonel Ekip: Bünyemizde yer alan bütün personeller profesyonel kişilerden oluşmaktadır.
 • 7/24 Kesintisiz Hizmet: Haftanın her günü hizmet veren firmamız verdiği 7/24 kesintisiz hizmet sayesinde göndermek istediğiniz parça eşyaları dünyanın dilediğiniz noktasına hızlı bir şekilde ulaştırıyor.
 • Sigorta/Kaskolu Taşımacılık:İstanbul uluslararası nakliyat firmamızın müşterilerine sunduğu bütün hizmetler sigorta veya kaskolu olup, taşıma esnasında zarar gören eşyaların maddi hasarları sigorta kapsamınca ödenmektedir.
 • Ücretsiz Destek Hattı: Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek satın alım ve hizmetiniz hakkında ücretsiz bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Ücretsiz Ekspertiz Hizmet: Hizmet öncesi net bir fiyat teklifi verilebilmesi için profesyonel ekibimiz ekspertiz amacıyla adresinize ücretsiz bir şekilde gönderilmektedir.
 • ev taşımas

Müşteri İstekleri Doğrultusunda Taşıma Hizmeti

Verdiğimiz bütün hizmetler müşteri istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmeye çalışılmaktadır. Müşterinin isteklerine son derece önem veren firmamız 1985 yılından bu yana aralarında dünya markalarının da yer aldığı yüzlerce referansa sahiptir.

Uluslararası Parça Eşya Taşıma Hizmeti Nasıl Yapılır?

Günümüzde ülkemiz sınırları içerisinde hizmet veren taşımacılık firmaları dahi işini düzgün bir şekilde yapmamasından dolayı insanlar uluslararası nakliyat hizmetinden yararlanmaktan çekinmektedir. Ancak firmamız uluslararası lojistik firmalarının önde gelen isimlerinden bir tanesi olması nedeniyle çekinmeden tercih edebilirsiniz. Uluslararası parça eşya taşıma hizmetimiz şu şekilde işlemektedir:

 • Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize ekspertiz için ekip arkadaşlarımız yönlendirilir.
 • Ekspertiz sonrasında müşteriye detaylı bilgi sunularak fiyat teklifi verilir. Fiyat teklifinin onaylanması sonucunda hizmet sözleşmesi sağlanarak hizmetin günü belirlenir.
 • Hizmet günü geldiği vakit adresinizden parça eşyalar alınmak üzere gelinir.
 • Eşyalar cinsine bağlı olarak paketleme işlemi gerçekleştirilerek nakil aracımıza yüklenir.
 • Eşya listesi ve sigorta/kasko belgeleri müşteriye teslim edilerek yola çıkılır.
 • Alınan hizmete bağlı olarak eşya kara yolu, hava yolu ve deniz yolu ile varılmak istenen adrese gönderilir.
 • Bu hizmet süresince bizimle iletişime geçerek sınırsız ve ücretsiz bir şekilde anlık bilgi alabilirsiniz.

Uluslararası Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Toplum arasında bilinen en büyük yanlışlardan biride başka ülkeye eşya göndermenin çok pahalı olduğu düşüncesidir. Ülkemiz içerisinde hizmet veren taşımacılık firmalar ne yazık ki ufacık şeyleri taşımak için yüksek meblağlarda ücret isteyebilmektedir. Bunun doğurduğu en büyük sorunlardan biride yurtdışına parça eşya gönderiminin pahalı olacağı düşüncesi ancak kimi zaman daha ucuz bir şekilde yurtdışına eşya gönderilebilmektedir. Uluslararası parça eşya taşıma fiyatı hakkında net bir rakam söylemek doğru olmayacaktır. Fiyatı etkileyen onlarca sebep bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı net veya tahmini bir fiyat öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.