Uluslararası Taşımacılık

1985 yılından bu yana İstanbul uluslararası nakliyat sektöründe hizmet vermiş olup her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz. Bünyemizde yer alan bütün personeller özenle seçilmiş profesyonel kişilerdir. Kaliteden asla vazgeçmeyen firmamız kısa süre içerisinde İstanbul’un en iyi uluslararası firmaları arasında gösterilmeye başladı. 35 yıllık tecrübe sayesinde uluslararası taşımacılık hizmetini sorunsuz, güvenilir ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı verdiğimiz hizmetler sonucunda İstanbul’un lider taşımacılık firmalarından biri olduk. İşimizi severek yaptığımızdan dolayı verilen hizmet kusursuz olmaktadır. Firmamızın temel ilkelerinin arasında ise müşteri memnuniyetini ön planda tutmak vardır.

Taşımacılık

Geniş araç filomuz sayesinde başlıca Asya, Avrupa ve Amerika olmak üzere dünyanın her noktasına eşya göndermeniz artık çok daha kolay! Taşınacak yer, eşya ve özel istekler doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Bu hizmetten faydalanmak istediğiniz takdirde kapınıza kadar gelip nakliyatını gerçekleştireceğimiz eşyayı teslim alıyoruz. Hizmet kapsamına bağlı olarak eşya/lar en yakın zaman içerisinde yola çıkacak nakil aracına gönderilir. Nakil aracına yüklenecek eşya zarar görmemesi adına cinsine bağlı olarak özel paketleme teknikleri ile paketlenir. Sonrasında nakil aracına yüklenerek yola çıkılır. Verilen 7/24 kesintisiz hizmet sayesinde kargonun ulaşacağı adrese en kısa süre içerisinde ulaşılır ve teslimat sonlandırılır.

Firma Misyonu

Onlarca ülke ve yüzlerce şehre göndermek istediğiniz kargonuzu hızlı, güvenilir, kaliteli ve ucuz bir şekilde götürüyoruz.

Firma Vizyonu

Dünyanın bütün şehir, ilçe ve kasabasına ulaşarak global bir marka haline dönüşmek en büyük vizyonlarımızın arasında yer almaktadır..

İstanbul Uluslararası Nakliyat Firmasının

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Hakkımızda ve uluslararası taşımacılık hakkında sık sorulan sorular cevapları ile aşağıda yer almaktadır.

Uluslararası Nakliyat Fiyatları Neden Her Firmada Farklı?

Bütün firmaların giderleri ortalama olarak hemen hemen aynı veya birbirine yakındır ancak bazı firmalar karını düşük tutarken bazı firmalarda şişirilmiş fiyat teklifi verebilmektedir. Firmamızda alacağınız hizmetler sektöre olanla ucuz olup alabileceğiniz en kaliteli hizmetler arasındadır.

Uluslararası Nakliyat Hizmetlerinde Fiyatları Nasıl Belirliyorsunuz?

İstanbul uluslararası hizmetinin ücreti gönderilecek eşyanın ağırlığı, kapladığı alan, sigorta – kaskonun değeri, gideceği ülke ve nasıl gideceği gibi birçok etmene göre belirlenmektedir. Bu sebepten dolayı bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi almak istediğiniz vakit her detayı belirtmeniz takdirde kesin bir teklif almış olursunuz.

Uluslararası Nakliyat Hizmetinde Hangi Ülkelere Gidiyorsunuz?

Firmamız tüm dünya ülkelerine taşımacılık hizmeti vermektedir.

Hangi Yollarla Taşımacılık Hizmeti Veriyorsunuz?

İstanbul uluslararası nakliyat firmamız 3 yol ile hizmet vermektedir. Bu yolları şu şekilde sıralayabiliriz

– Kara Yolu Uluslararası Taşımacılık

– Hava Yolu Uluslararası Taşımacılık

– Deniz Yolu Uluslararası TaşımacılıkUluslararası Nakliye Güvenilir Mi?Kişiler yurtdışına gönderecekleri eşya/ların ulaşacağı konusunda şüphe duymaktadır. Hizmet sözleşmesi imzalayarak anlaştığınız firmalar son derece güvenli olup sigorta ve kaskosu da bulunmaktadır. Ülke içerisinde gönderdiğiniz kadar güvenli bir yoldur.