Uluslararası Ev Eşyası Depolama

Uluslararası Ev Eşyası Depolama

1985 yılından bu yana dünyanın dört bir yanında var olan eşya depolama alanlarımız ile bu sektörün öncülerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Başta Türkiye sınırları içerisinde bu işi yaparak başladık. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız bu işi kısa süre içerisinde genişleterek dünyanın her noktasında hizmet vermeye başladık. Evde kullanmadığınız, yer kaplayan ve taşınma öncesi depolama ihtiyacını karşılamak amacıyla kiralanan bu depolar sayesinde yaşam alanınızı genişletebilirsiniz.

Uluslararası ev eşyası depolama hizmeti almak artık çok daha kolay! Dünyanın neresinde olursanız olun bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde eşyalarınızı kapıdan alıp eşya depolama tesislerimize götürüyoruz.

depolamauluslararası
Ev Eşyası Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır

Ev eşyası depolama hizmeti satın almak isteyen müşteriler bizimle iletişime geçmesi halinde depolanmasını istediği eşyalar hakkında bilgi alınmaktadır. Bunun sonucunda müşteriye alabileceği en uygun hizmeti ileterek anlaşma sağlanır. Profesyonel ekip adrese giderek depolanması hedeflenen eşyaları özel ambalajlama tekniklerini kullanarak paketler. Sonrasında eşya listesi ve sigorta/kasko oluşturularak bir nüshası müşteriye elden teslim edilir. Nakliyat aracına yerleştirilen eşyalar depolama tesislerine ulaştırılır ve uluslararası ev eşyası depolama hizmeti başlatılır.

Güvenli Depolama Hizmeti

İstanbul uluslararası nakliyat firmasına ait bütün depolama tesisleri son derece güvenlidir. Bu tesislerde 7/24 kesintisiz bir şekilde güvenlik görevlileri ve güvenlik kameraları yer almaktadır. Bunlara ek olarak verilen bütün hizmetlerde sigorta/kasko bulunmaktadır. Tesislerde oluşabilecek herhangi bir yangın, hırsızlık, sel, su baskını ve deprem gibi olumsuz durumlarda sigorta/kasko kapsamınca maddi hasar firma tarafından karşılanmaktadır..

Rutubetsiz ve nezih ortam olan depolama tesislerimiz belirli periyotlarda özel temizlik şirketleri tarafından temizlenmektedir. Bu sayede depolarımızda sakladığınız ev eşyaları uzun bir süre kalsa dahi ilk günkü gibi temiz kalacaktır. Oluşma ihtimali çok düşük olan olumsuz vakalarda maddi hasar firma tarafından karşılanmasından dolayı ev eşyalarınızı depolama tesislerinde gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz.

lojistik
Profesyonel Ekip

Bünyemizde hizmet veren bütün personeller ilk günümüzden bu yana hep profesyonel kişilerden oluşmuş olup bu şekilde devam edecektir. Profesyonel ekibimiz sayesinde eşyalarınız evinizde sökümü yapılarak özel paketlere paketlenir. Sonrasında nakliyat aracı ile depolama tesislerine götürülür. Bu işlemler yapılırken ev sakinlerine hiçbir rahatsızlık verilmeden zahmetsiz ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Uluslararası ev eşyası depolama hizmetimizde global markalarında yer aldığı yüzlerce kaliteli referanslarımız bulunmaktadır. Dededen toruna gelen bu işi en iyi bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bu ise bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerimizden birisidir. Zahmetsiz bir şekilde ev eşyası depolamak istiyorsanız düşünmeden bizi tercih etmelisiniz.

Uluslararası ev eşyası depolama hizmetimizden faydalanmak artık çok basit! Tek yapmanız gereken aşağıda paylaştığımız ulaşım kanallarının bir tanesinden bizlere ulaşmak olacaktır.

Uluslararası Ev Eşyası Depolama Telefon Numarası:

Uluslararası Ev Eşyası Depolama E – mail Adresi: info@istanbululuslarasinakliyat.com

Uluslararası Ev Eşyası Depolama Adres: Bostancı Mahallesi DR Ali Nihat Tarlan Caddesi Mimoza Sokak No: 1/b KADIKÖY – İSTANBUL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir